Анастасија во црн костим за капење ги излуди фановите

Loading...

Ќерката на Цеца ја отвори летната сезона објавувајќи фотографија по костим за капење.
Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија во црн костим за капење истакнувајќи ја својата витка линија.
-Помалку понеделници, повеќе лето, напиша Анастасија по фотографијата која предизвика лавина од позитивни коментари, погледнете.

loading...