АНАСТАСИЈА ДОЈДЕ ДА ГО ЗЕМЕ ГУДЕЉ ОД АЕРОДРОМ Постојано се смешкаат! Го чекала во луксузен автомобил – заљубена од глава до петици

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ (24) го чекаше своето момче, фудбалерот Немања Гудељ (31), по враќањето од Катар, каде беше дел од српската репрезентација на Светското првенство.

На аеродромот Никола Тесла во луксузен автомобил го чекала Анастасија Ражнатовиќ, а среќата не ја криеле кога се виделе.

На аеродромот Никола Тесла во луксузен автомобил го чекала Анастасија Ражнатовиќ, а среќата не ја криеле кога се виделе.

Евидентно е дека Анастасија и Немања се вљубени еден во друг, а како изгледаше неговото доаѓање во Србија погледнете во видеото на почетокот на текстот.

АНАСТАСИЈА ДОЈДЕ ДА ЈА ПОЗЕМИ ГУДЕЛА НА АЕРОДРОМ Постојано се смешкаат! Го чекала во луксузен автомобил – заљубена со глава до пети

Да потсетиме, резултатот од последниот натпревар на српската репрезентација на првенството не беше онака како што сите овде се надеваа, поради победата на Швајцарија многумина ја чекаа првата реакција на пејачката. Анастасија на својот Инстаграм профил објави фотографија на која го слика своето момче со телефонот и само накратко рече:

  • Во добро и во лошо.

Поради тоа, Анастасија, пак, ја замолила мајката на Цеце да и испрати возач во Житораѓа за што поскоро да побегне од родното село на нејзината мајка.


Пронајдете не на следниве мрежи: