Анастасија е твоја копија – Цеца сподели слика од матура

Loading...

Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели фотографија од својата матура.
Таа на Инстаграм објави фотографија и напиша Сеќавање.
Фановите веднаш искоментираа како нејзината ќерка Анастасија е иста како неа.

 

View this post on Instagram

 

Sećanja 1991… ❤ #ceca #cecaraznatovic #cecaofficial #serbiansinger #balkansinger #europeansinger #pink #memories #yugoslavia #1991

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

loading...