АНАСТАСИЈА ЗА ПРВ ПАТ ГО ПРОКОМЕНТИРА ИЗБОРОТ НА ЦЕЦА: Никој не ги знае овие информации!

Таа е многу среќна затоа што нејзината мајка го најде „вистинскиот“.
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ не крие дека ја поддржува својата мајка Светлана во сите животни избори, особено во емотивните, бидејќи сака да ја гледа со насмевка на лицето.
Таа неодамна се врати од патување од Мексико, каде беше со избраниот Ѓорѓе Кулиќ и нејзините пријателкии и сега е подготвена за нови работни победи.


Иако не зборува јавно за љубовните афери на Цеца, сега за прв пат ја искоментира нејзината врска со Богдан Срејовиќ, со кого пејачката ужива со месеци.
„Па, како што знаете, мајка ми е со Богдан. Тие се заедно 24 часа”, што јасно укажуваше дека нејзината мајка е многу задоволна.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.