Анастасија објави фотографија во костим за капење, но фановите згрозени од еден детаљ

Loading...

Ќерката на пејачката Цеца со својата провокативна објава на Инстаграм ги збуни сите.
Имено таа во моментов е на море од каде секојдневно објавува фотографии и ги чести своите фановите.
Анастасија прво прикачи фотографија во црн фустан, а во прв план беа нејзините гради.
Но таа објави и фотографија од плажа на која веднаш доби лавина коментари

Lovely day at the beach ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

-Што е со ребрата? Каде се градите? Се само дел од коментарите упатени кон неа.

loading...