Анастасија подзина кога виде како дојде нејзиното момче на роденден – ова парче облека чини цело богатство, но не е за оваа пригода

Фудбалерот Немања Гудељ вчера се појави на прославата на роденденот на неговата нова девојка Анастасија Ражнатовиќ.
Тој се појави заедно со својот брат облечени во скапоцени тренерки кои го привлекоа целото внимание.


Немања Гудељ се појави во тренерки од брендот „Balenciaga“ додека на главата имаше капче и очила.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.