Анастасија Ражнатовиќ во најкусото здолниште досега

Loading...

Ќерката на Цеца, убавата Анастасија Ражнатовиќ која веќе тргна по стапките на својата мајка и стана пејачка, се фотографираше со најкусото здолниште до сега.

На Инстаграм каде е секојдневно активна, таа постојано мами воздишки и лајкови.

 

loading...