Анастасија Ражнатовиќ плаче веќе со денови во вилата на Цеца: Денес не можеше да издржи па го сликаше проблемот

Loading...

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ со фановите сподели поради што е тажна и плаче овие денови.
Таа имено на својот Инстаграм профил сподели „стори“ каде ќерката на Цеца откри дека не може да ги сокрие емоциите додека ја гледа омилената серија.
Иако пејачката е како „камен“ (стих од нејзината песна) женските емоции очигледно не можат да се потиснат, погледнете.

loading...