Анастасија Ражнатовиќ покрена нов тренд – сите ги фрламе во отпад, а таа ги носи

Ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија на својот Инстаграм профил споделувала објави од забавата на која присуствувала, не знаејќи дека ќе предизвика „бум“ во јавноста.
Додека таа се смеела пред камерите и пеела, многумина не го тргале погледот од нејзините необични обетки.
Во вид на отворачи од лименки биле нејзините обетки кои изненадија многумина.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.