Анастасија Ражнатовиќ предизвика „топлотен удар“: Легната на стомак во танга костим за капење кој длабоко го навлече

Loading...

Анастасија Ражнатовиќ ужива на црногорскиот брег, од каде што објавува разголени фотографии секој ден кои ги воодушевуваат нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.
Ќерката на фолк ѕвездата Цеца сега сподели фотографија од која нејзините обожаватели се потија од само еден поглед во неа.
Пејачката се сончаше на јахта легната на стоамак, а во преден план беше извајаниот задник, што предизвика „топлотен удар“ на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

𝒲𝒽𝑒𝓃 𝓉𝒽𝑒 𝓈𝓊𝓃 𝑔𝑜𝑒𝓈 𝒹𝑜𝓌𝓃…✨🌊

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

loading...