Анастасија Ражнатовиќ се огласи по гостувањето на Цеца на „Пинк“: „Срам да ви е“

Loading...

Во емисијата „Хит твит“ која се емитува на „Пинк“ гости беа Жељко Митровиќ, Чедо Јовановиќ, докторката Дарија Кисиќ Тепавчевиќ и фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ.
Иако тема на емисијата беше пандемијата и присутната опасност од коронавирусот, во емисијата се разви главна и жестока дебата и за апсењето на Цеца.
Ражнатовиќ во еден момент ја напушти и емисијата, но се врати.


Анастасија Ражнатовиќ се огласи на „Инстаграм“ по гостувањето на Цеца на Пинк:
„Замислете имате 4 години и ви се вперени 4 пушки во главата додека ги отварате очите наутро кога се будите.

ПРОДОЛЖУВА НА НАРЕДНАТА СТРАНА

loading...