Анастасија Ражнатовиќ сподели домашно видео од Цеца: Фолк дивата во пижами и без грам шминка

Loading...

Јавните личности постојано се во центарот на вниманието и се под будното око на јавноста.
Пред ТВ екраните секогаш може да ги видиме средени и во разни модни комбинации, а од другата страна се само обични луѓе.


Публиката и фановите ги интеренсира се повеќе нивниот приватен живот и како изгледаат кога ќе се исклучат камерите.

Многумина јавни линости немаат проблем да покажат како изгледаат природно , без шминка и високи потпетици.
Таков проблем нема ниту Анастасија Ражнатовиќ, ниту нејзината мајка, Цеца Ражнатовиќ.

loading...