Ана Кокиќ го промени личниот опис и изгледа опасно згодно

Loading...

Ана Кокиќ по изолацијата и карантинот се одлучи на драстична промена со која ги изненади нејзините фанови.
Ана и кажа збогум на долгата коса по која беше препознатлива со години, а сега има потполно нов изглед.


Станува збор за кратка модерна фризура на која можеби не би се одлучиле многу нејзини колешки.
Пејачката со новиот изглед се пофали на социјалните мрежи.
Нејзините фанови се презадоволни од промената на Кокиќ, па ја описпаа со позитивни коментари.
Како ви се допаѓа Ана со кратка коса?

loading...