Ана Николиќ го прослави 41-иот роденден, а на прославата се појави и една од најпознатите српски ѕвезди

Loading...

Ана Николиќ го прослави својот 41 роденден, а на забавата се појави и фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ.
Познатата пејачка сподели дел од атмосферата и откри како колешките се забавуваат на забавата.
Имено, Цеца на својот „Инстаграм“ објави фотографија заедно со Николиќ, а во описот напиша: Среќен роденден, бебе.


Инаку, најубавото и најслаткото изненадување Ана го доби од својата ќерка Тара.
„Мојот најубав роденден досега….кога мојата ќерка Тара ме разбуди да ми честита и почна да ме бакнува. Денес, јас сум најсреќната жена на светот“ напиша пејачката.


„Среќен роденден, мамо. Те сака Тара“, пишува на честитката

loading...