Ана Николиќ го соблече градникот и позираше гола: Топлес сесија за лечење депресија

Loading...

Пејачка Ана Николиќ реши да биде повторно во центарот на вниманието овие денови, па денеска направи вистински бум на социјалните мрежи.
Имено пејачката сподели видео снимка која е пожешка од било кога.
Станува збор за видео во кое таа е гола, или поточно топлес, а градите ги сокрива само со долгата коса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)


„Не, не“, напиша во својот опис Николиќ, а со тоа ја распали и машката фантазија кај фановите.
Иако е влезена во петтата деценија од својот живот, Ана значително ослабе и повторно е една од најзгодните пејачки во регионот.

loading...