Ана Николиќ го фотографираше полуголиот задник

Loading...

Пејачката Ана Николиќ (41) успеа да им го помати умот на мажите во изолација со својата нова фотографија која ја објави на Инстаграм.
Со обѕир на тоа дека својата линија ја донесе до совршенство пејачката сега наместо да се срами од своето тело како што беше во минатото таа го експонира во јавноста.
Ана облечена во провокативна долна облека зазема секси поза и се фотографираше со полугол задник.

 

View this post on Instagram

 

Znam . . . Karantin dan xxx . . ✨ . „JER SAD BI SE PROBUDILA AL’ SVE JE STVARNO….“🎼

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on


-Знам карантин…ден ххх, напиша Ана под фотографијата.

loading...