Ана Николиќ ЦЕЛОСНО ГОЛА! Косата едвај ги покриваше нејзините гради, пејачката покажа дека изгледа подобро и од двојно помладите девојки

Loading...

Иако е во петтата деценија од животот, Ана е полна со самодоверба и не се откажува од голите изданија.
Поп-sвездата Ана Николиќ реши да игра на картата на провокацијата.
На својот Instagram профил објави видео од сет на кој позира топлес.
Таа ја ставила косата преку голите гради и со тоа ја запали фантазијата на мажите кои ја следат на оваа мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

loading...