Андрија се жени: Ова е неговата избраничка

Loading...

Познатиот црногорски актер веќе пет години е во врска со колешката, а долго во јавноста истакнуваше дека не размислува премногу за брак.
Меѓутоа, Андрија Милошевиќ (39) сега размислува поинаку, па судејќи по се, наскоро ќе застане на „лудиот камен“ и ќе ја официјализира врската со 10 години помладата партнерка.


-Планираме брак и потомство. Луѓето имаат различни животни патишта, во нашата професија сме на голема мака, работата ни одзема доста време – се пожали Андрија, додавајќи дека ќе одвои време за одење пред матичар, но се уште не го знае датумот.

loading...