Анета Наковска до Салиу: Да покаже иста храброст и за албанците кои земаат плата, а никогаш не се појавиле на работа

Познатата пејачка Анета Наковска ја сподели информацијата за скандалот на Детската клиника со докторката Аспазија Софијанова и го повика новинарот Фуркан Салиу да биде доследен и да ја покаже истата храброст за многуте албански граѓани кои земаат плата, а никогаш не се појавени на работа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.