Анистон ептен го згреши стајлингот: Оваа комбинација беше модерна пред 30 години

Loading...

Актерката Џенифер Анистон се најде на мета на критики за нејзиниот изглед. Обично критичарите ја фалат, но сега признаваат дека ова е несреќен избор.
Таа се појави на улица со стајлинг како во деведесетите. Носеше бела блуза, сако со подвиткани ракави и бели панталони со чизми.


Веднаш стана мета на критика.

loading...