Анонимните му упатија порака на Елон Маск, со сериозни обвинувања за злоупотреби од негова страна

Анонимните му упатија порака на Елон Маск, со сериозни обвинувања за злоупотреби од негова страна. Пораката која делува прилично прецизно и детално наиде на многу реакции на социјалните мрежи. Послушајте.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.