Анонимните му упатија порака на Елон Маск, со сериозни обвинувања за злоупотреби од негова страна

Loading...

Анонимните му упатија порака на Елон Маск, со сериозни обвинувања за злоупотреби од негова страна. Пораката која делува прилично прецизно и детално наиде на многу реакции на социјалните мрежи. Послушајте.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...