Антонија Шола во провокативно бикини во новиот спот ќе ве натера да го погледнете повеќе пати

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која му беше една од поблиските пријателки на Тоше Проески.

Yeah, I miss you too 💓⛵⚓ swipe↔

A post shared by Antonija Šola (@antonija_sola) on


Шола во нејзината земја е вистинска атракција и популарна, а со нејзиниот најнов спот само собира воздишки.


Имено таа во својот најнов видео запис за песната „Битанго моја“ се појавува во провокативен костим за капење, погледнете.