Апасиев: ДПМНЕ го продаде кучата!

ДПМНЕ го продаде кучата, пишува на Фејсбук, Димитар Апасиев по лидерската средба. Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво … Продолжи со читање Апасиев: ДПМНЕ го продаде кучата!