Арачиновец нападнал полицаец во полициската станица во Кисела Вода

Loading...

Вчераутро во просториите на Полициската станица Кисела Вода, полициски службеник физички бил нападнат од лицето Е.Н. (20) од село Арачиново, скопско, кое го привел во полициската станица.


По целосно документирање на случајот, против Е.Н. ќе биде соодветен поднесок.

loading...