АТЛЕТИКО МАДРИД ДОНЕСЕ ЗАСИЛУВАЊЕ, АМА СИТЕ ГЛЕДАА ВО ПАРТНЕРКАТА: Се појави на промоција и го УКРАДЕ ДЕНОТ

Нов дефанзивец на тимот на Симеоне е Серхио Регилон, а неговата девојка е многу позната во Шпанија.

Марта Дијаз во телевизиска емисија откри дека Серхио и таа немаат секс!

Шпанската манекенка, писателка и инфлуенсерка Марта Дијаз го „украде“ шоуто на претставувањето на своето момче, бидејќи се појави во многу атрактивно издание. Таа до сега беше добро познато лице во шпанската јавност, бидејќи веќе како тинејџерка привлече големо внимание.
АТЛЕТИКО МАДРИД ДОНЕСЕ ЗАСИЛУВАЊЕ, АМА СИТЕ ГЛЕДАА ВО ПАРТНЕРКАТА: Се појави на промоција и го УКРАДЕ ДЕНОТ

Во последниот ден од преодниот рок, Атлетико Мадрид заврши голема работа. Во Шпанија се врати повремениот репрезентативец Серхио Регилон (25), лев бек кој претходните две сезони го носеше дресот на Тотенхем. Дел од навивачите беа против неговото доаѓање бидејќи порасна во Реал, но останаа и без зборови кога Марта се појави на промоцијата!

Шпанската манекенка, писателка и инфлуенсерка Марта Дијаз го „украде“ шоуто на претставувањето на своето момче, бидејќи се појави во многу атрактивно издание. Таа до сега беше добро познато лице во шпанската јавност, бидејќи веќе како тинејџерка привлече големо внимание.

Марта Дијаз во телевизиска емисија откри дека Серхио и таа немаат секс!

Марта има 3,3 милиони следбеници на Инстаграм и е активна и на други платформи. На Јутјуб често снима заедно со своето момче, кое многу и недостигаше пред две години, кога се пресели во Лондон. Потоа беше дадена изјава за која се зборуваше низ цела Шпанија, но и Англија каде подоцна живееја заедно. Марта Дијаз во телевизиска емисија откри дека Серхио и таа немаат секс!

Ништо, нула. Долго време немаме врска, затворена сум“, изјави Марта и го шокираше фудбалскиот свет. Се испостави дека поради корона вирусот биле ставени во карантин на различни локации, па не можеле да разменуваат нежности. Марта Дијаз со насмевка најави дека се ќе надомести, а се надеваме дека Тотенхем го разбра Регилон.

Тој сега се врати во Шпанија каде ќе игра како позајмен играч за лондонскиот клуб. Тој треба да ја оживее кариерата под водство на Диего Симеоне, иако се уште не се знае кога ќе се врати на терените поради повреда. Серхио Регилон порасна во Реал Мадрид, играше како позајмен во Логроњос, а потоа и во првиот тим на славниот клуб. Тој пред да се пресели во Лондон беше на позајмица во Севиља, а за националниот тим забележа шест настапи.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.