Атрактивна шпанска водителка вежба јога гола на снегот

Loading...

Атрактивната шпанска водителка Кристина Педроче ѝ пркоси на снежната бура Филомена на свој начин.
Таа излезе надвор на снегот за да вежба јога сосема гола. На Instagram ја следат скоро 3 милиони обожаватели кои ги воодушеви со оваа фотографија.
32-годишната убавица е родена во Мадрид, а освен водителка, таа е и модел и актерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche)

loading...