Атрактивна шпанска водителка вежба јога гола на снегот

Атрактивната шпанска водителка Кристина Педроче ѝ пркоси на снежната бура Филомена на свој начин.
Таа излезе надвор на снегот за да вежба јога сосема гола. На Instagram ја следат скоро 3 милиони обожаватели кои ги воодушеви со оваа фотографија.
32-годишната убавица е родена во Мадрид, а освен водителка, таа е и модел и актерка.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.