Аца Лукас по повод хаосот на српската естрада по мекиците на Цеца, со своја изјава

Loading...

Аца Лукас по повод хаосот на српската естрада по мекиците на Цеца, со своја изјава

Додека во Србија меѓу тнр. ѕвезди на естрадата владее страв и паника по информацијата дека Цеца и нејзиниот син се позитивни на КОРОНА ВИРУСОТ, Аца Лукас оваа состојба ја прокоментира на него својствен начин.

ЈАС СУМ ИМУН НА КОРОНА. НА КРАЈОТ ОД КРАИШТАТА МОЈА ПРИВАТНА РАБОТА Е ДАЛИ ЌЕ СЕ ТЕСТИРАМ ИЛИ НЕ!

И Аца беше присутен на мекиците и големата журка што Цеца ја организираше кога и се роди првиот внук и официјално стана баба.

Првично се пофали дека е негативна: Цеца позитивна на корона

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...