Аца Лукас ја покажа новата девојка, а поранешната сопруга и порача да го убеди да се разведе

Loading...

Веста за новата  и преубава девојка на Аца Лукас се прошири со неверојатна брзина. За да биде уште поинтересно, поранешната сопруга на фолкерот нема ништо против оваа врска, па дури и биле симпатични споредбите со неа.
-Од медиумите дознав дека Аца имал нова девојка, но навистина не знам која е таа? Не ми е гајле со кого е тој во моментов, сето тоа е минато за мене! Јас само се надевам дека таа ќе може да го убеди да ги потпише документите за развод на нашиот брак, што е можно поскоро! Мислам дека тоа ќе биде навистина одлично. Не слушав дека неговата девојка ја споредуваат со мене, но и да е така, тоа мене ми е симпатично! Искрено, секоја девојка оди со него. Јас нема да ја коментирам многу оваа романса, искоментира поранешната сопруга на Лукас низ насмевка.

loading...