Ај, баш да видиме дали следниот пат ќе биде уште попровокативно

Loading...

 

Се чини, на нејзините изненадувања им нема крај. На настап во ноќен клуб Јелена Карлеуша се појави во најпровокативно издание, ама само до сега. Сексапилната пејачка на Инстаграм објави фотографија на која е облечена во проѕирно “боди“, кое само со ленти ги покрива интимните делови на нејзиното тело.

loading...