Балотели: Ако Реал го елиминира Дортмуд, цел тим нека спие со мојата девојка!

Напаѓачот на Милан Марио Балотели уште еднаш изненади со своите постапки. Тој продолжува да ја шокира јавноста, па така овој пат , не можеше да се воздржи па јавно на Фејсбук ја понуди својата девојка, сексипилната Фани Негушу на фудбалерите на Реал Мадрид, но само доколку тие успеат да ја елиминираат Борусија Дортмуд која во моментов има голема предност од 4:1.
„Ако Реал успее да ја надигра Борусија и се пласира во финалето, мојата девојка нека спие со сите фудбалери“, напиша Балотели.
Несомнено дека на Реал ќе му биде тешко да се врати од дебакалот на после првиот натпревар, но едно е сигурно, дека ни Фани ниту Балотели нема да можат на мира да го гледаат овој натпревар.Напаѓачот на Милан Марио Балотели уште еднаш изненади со своите постапки. Тој продолжува да ја шокира јавноста, па так

Пронајдете не на следниве мрежи: