Бекам направи тетоважа во чест на мајка му Викторија

 Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 18- годишниот Бруклин, објави фотографија на својот Инстаграм профил од нова тетоважа.Тетоважата е во чест на неговата мајка и има испишано „MUM“ на срце со три ружи. Бруклин првата тетоважа ја ставил минатата година во април, а оттогаш ова му е осма тетоважа.
Познатиот тату артист од Лос Анџелес, Dr Woo, е „виновникот“ за неколку негови тетоважи досега, а одговорен е и за последниот дизајн на синот на славната двојка.
Тетоважата е во чест на неговата мајка и има испишано „MUM“ на срце со три ружи. Бруклин првата тетоважа ја ставил минатата година во а

Пронајдете не на следниве мрежи: