Беквалац на настап дошла во проѕирен фустан – рефлекторите блеснаа и открија се

Loading...

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација.
Наташа заблескала во долг, проѕирен фустан кој го истакнал нејзиното беспрекорно тело. Секако, она во што сите гледаа беше долната облека под фустанот.
Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Vidimo se veceras u NOVOM SADU,klub KRISTAL…????#malaplava #malaizsrpskeatine …Cekam vas,jedvacekam vas?

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

loading...