БЕКУТА И ПАДНА НА КАРЛЕУША ВО ПРЕГРАТКА: Јелена го сокри лицето со шешир, а го прекрши овој стар обичај

Loading...

На погребот на Милутин Мркоњиќ кој денеска се одржа на Новите гробишта се појавија голем број луѓе, а меѓу нив е и долгогодишната пријателка на Ана Бекута, Јелена Карлеуша. Јелена утрово не се појави на комеморацијата во Народното собрание, а на гробиштата дојде со својот пријател и ПР Зоран Бирташевиќ.


Карлеуша се одлучи за комбинација на облека која наиде на бројни коментари, бидејќи не носеше ништо во црна или темна боја. Јелена беше облечена од глава до пети во светла беж нијанса, а лицето се обиде да го сокрие со шешир.
Веднаш штом се појавила на гробиштата и изразила сочувство на пријателката, а потоа се прегрнале додека Бекута плачела.

loading...
Loading...