Беше најзгодна во светот: Што се случи со оваа убавица?

Loading...

ред само неколку месеци беше во топ форма, а денес едвај оди поради својата дебелина.
Мараја Кери со години беше една од најзгодните жени во светот, но сега нешто дефинитивно не е во ред.


Пејачката се појави во кратко фустанче со мрежасти хулахопки и ги шокираше сите со својот изглед.
Пред само неколку месеци, Мараја изгледаше вака:

loading...