Беше најзгодна пејачка на Балканот, па стана многу дебела: Денес Ана Николиќ изгледа вака

Loading...

Пејачката Ана Николиќ извесно време беше со прекумерна тежина откако се породи и стана мајка, а постојано се обидуваше да изгуби тежина.
Сепак, сега тоа и тргна од рака, а споредено со старите фотографии, изгледа како некоја магија.
Ана започна со напорни тренинзи пред неколку месеци, а сега објави фотографија од теретаната каде може да се види дека е преполовена и речиси изгледа атрактивно и витко како порано.

 

View this post on Instagram

 

Sport…MOJA STRAST!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

loading...