Беше најпосакувана жена во Југославија: Лепа Брена ќе наполни 60 години, а и денес изгледа фантастично

Loading...

Лепа Брена заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ веќе подолго време ужива надвор од Србија, со јахта обиколувајќи егзотични дестинации, па од Монако се упати во Франција.
Музичката ѕвезда на социјалните мрежи се огласуваше и објавуваше фотографии со кои покажа како го поминува времето.


Но, овој пат, српската пејачка ги почести фановите со фотографии во бикини. На нив изгледа одлично за своите години.
Инаку, познато е дека Брена редовно тренира, вежба јога и внимава на исхраната, па не ни чудно што со текот на годините не се менува и изгледа витко.

 

View this post on Instagram

 

Nase putovanje🥰💯

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on


Оваа година во октомври Лепа Брена ќе наполни 60 години.

loading...