Беше симпатичната Касандра, а денес е заводничка: Има 45 години и изгледа бомбастично

Loading...

Венецуелската актерка, Кораима Торес која сега има 45 години, домашната публика ја запозна во 1997 година во серијата „Касандра“.
Таа беше во главната улога на оваа популарна серија и ги освои срцата на публиката.


Актерката и понатаму може да се пофали со неверојатна убавина, но на најновата фотографија која ја објави на социјалните мрежи, ретко кој би ја препознал. Испотена, црвена и без грам шминка, Кораима објави селфи од теретана. Редовното вежбање е нејзината тајна за одличниот изглед.

loading...