Бејрут пред и после несреќата (фото)

Бејрут пред и после несреќата (фото)

Се појавија фотографии пред и после експлозијата на кои може да се види големината на ескплозијата.

1. пред експлозијата

2. по експлозијата

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.