Биткоин и Етериум со пад од 3-5 проценти

Loading...

Биткоин и Етериум денеска со пад од 3-5 проценти. Познавачите велат дека ова е здраво повлекување наназад пред понеделничкиот залет.

Сепак предвидувањата за оваа година се оптимистички. Повеќе на оваа тема подолу:

БИТКОИНОТ ЌЕ ДОСТИГНЕ 220.000 ДОЛАРИ ОВАА ГОДИНА?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...