Битола е ладен град, ама некој пет пари не дава. Фото на денот!

Битола е ладен град, ама некој пет пари не дава. Фото на денот!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.