Битола е ладен град, ама некој пет пари не дава. Фото на денот!

Loading...

Битола е ладен град, ама некој пет пари не дава. Фото на денот!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...