Бијонсе бремена со четврто дете? Фановите во транс, прават теории на заговор

Обожавателите на американската пејачка Бијонсе мошне внимателно ги студирале нејзините фотографии така што се сигурни дека врз основа на трагите кои наводно ги оставила, донеле исправен заклучок. Фановите тврдат дека Бијонсе е бремена, а еве и зошто така мислат.
Теориите на заговор кои ги подготвуваат се следните – виолетовата боја која доминира на фотографијата е симбол на кралството, но и на лавовите, а позата која ја заземала, при која со чантата го крие стомакот, според нив е главниот и основен доказ.


Бијонсе на грандиозен начин ги прослави двете бремености, а кога децата пристигнаа, приреди фотографии за паметење.
Па така, сега фановите наголемо се радуваат на четвртото дете, додека малкубројните тврдат дека Бијонсе, всушност, сè уште го влече вишокот килограми од претходната бременост.
Бијонсе има три деца со раперот Џеј Зи – ќерката Блу Ајви (7) и двегодишните близнаци, ќерката Руми и синот Сер.
Па така, сега фановите наголемо се радуваат на четвртото дете, додека малкубројните тврдат дека Бијонсе, всушност, сè уште го влече вишокот килограми од претходната бременост.
Бијонсе има три деца со раперот Џеј Зи – ќерката Блу Ајви (7) и двегодишните близнаци, ќерката Руми и синот Сер.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.