Бијонсе и Џеј Зи го купуваат имотот на Мајкл Џексон !?

Loading...

Познатиот пар планира дa го купи имотот на покојниот Џексон наречен Недојдија, кој вреди 18 милиони фунти. Имотот се простира на 1200 хектари, кој после смртта на Мајкл е напуштен. Имотот своето име го добил од имагинарниот магичен остров од цртанот филм  Петар Пан – Недојдија.
Моментално брачниот пар живее во  Њујорк, но често со својата ќерка ги посетуваат роднините на Бијонсе во Тексас.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Познатиот пар планира дa го купи имотот на покојниот Џексон наречен Недојдија, кој вреди 18 милиони фунти. Имотот се простира на 1200 хектари, кој

loading...