Богдана во Тител поседува вистинска луксузна вила- насекаде златни детали, а една просторија е како од бајките

Убавата снаа на Цеца, Богдана, пред да се омажи за младиот боксер Вељко Ражнатовиќ, живееше во домот на нејзините родители во Тител.
На атрактивната црнка никогаш ништо не и недостасуваше, а судејќи според фотографиите направени во нејзината семејна куќа, таа живееше во вистински луксуз.
Екипата на ало.рс неодамна го посети домот на Родиќ, а како што велат таму ги дочекале како вистински домаќини.
Инаку, Богдана завршила деловно училиште, насока финансии и сметководство, а нејзините постари сестри се исто така универзитетски образовани. Најстарата Бојана завршила Правен факултет, а Наташа дипломирала Менаџмент во медиуми.
Пред да го запознае Вељко, Богдана работеше во семеен бизнис, а освен што беше задолжена за финансии, немаше проблем да продава кокошки на пазарот.
Во продолжение погледнете неколку фотографии од домот на Богдана.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.