Богдана Ражнатовиќ се прошета со гол стомак на само три месеци по породувањето

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, го привлекува вниманието на медиумите откако таа започна да излегува со синот на Цеца Ражнатовиќ, му стана сопруга, па роди и син.
Медиумите особено пишуваа за снаата на кога беа откриени нејзините стари слики, на кои ја видовме пред естетските интервенции.
Таа неодамна стана мајка на малиот Жељко, а сега е фотографирана од папаците во топ форма облечена во хеланки само три месеци по породувањето.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.