Боки 13 претепан во затворот, преместен во болница. Шпенд Тахири не ги ферма новинарите и не информира што се случило

„Во 20.00 часот во СВР Скопје – Полициската станица Гази Баба, од Комплексот клиники „Мајка Тереза“ било пријавено дека кај нив со поврди бил донесен Б.Ј.(36) од Скопје. Според пријавеното, … Продолжи со читање Боки 13 претепан во затворот, преместен во болница. Шпенд Тахири не ги ферма новинарите и не информира што се случило