Боки 13 со лисици на лекарски преглед- еве како изгледа по два месеци во притвор

Loading...

Првосомничениот Бојан Јовановски познат како Боки 13 денеска со лисици на рацете и со полициска придружба беше пренесен на скопските клиники откако се пожалил на болки во стомакот и во градите, објавува 360 степени.

loading...