Болките и станале неподносливи: Српската пејачка мора итно на операција, го запишала синот во градинка за да не ја гледа нејзината агонија

Loading...

Пејачката Гога Секулиќ оваа есен требало да оди на итна корекција на градите, но таа интервенција на поместила за во февруари.
Иако трпи болки во грбот поради големите гради пејачката морала да ја откаже интервенцијата поради многуте обврски.

 

View this post on Instagram

 

? @adaktar_official

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on


-Гога веќе две години има проблеми со силиконите на градите. Од 2017 година почна да чувствува болки во грбот поради големината на силиконите, а лекарите уште тогаш ја советувале имплантите да ги замени со помала бројка. Пејачката смета и дека големите гради веќе не и прилегаат, па затоа во февруари ќе ги смали, вели извор близок до пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Družimo se sutra na “Born in Ghetto” koncertu u Stadthalle Dietikon u Cirihu ??? ? Biićeee potpuuuno ludilooo ??

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on


Пејачката потврди дека ќе прави операција во февруари, а не сега бидејќи има многу обврски околу бебето.

 

View this post on Instagram

 

Moja ljubav 11 meseci ???

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on


За потсетување на јавноста пејачката со месеци бараше соодветна дадилка за синот, но бидејќи ниту една не и одговараше таа реши да го даде во градинка.

loading...