Бонд девојката Олга Кириленко е позитивна на КОРОНА ВИРУСОТ

Олга Кириленко е во самоизолација откако доби позитивни резултати за СОВИД-19 или КОРОНА ВИРУС.
Украинската актерка и манекенка во неделата на Инстаграм ПОСТИРАШЕ за да им ги открие вестите на своите фанови и следбеници, пишувајќи: „Заглавена дома, откако тестот е позитивен за Коронавирус“.
Објавувајќи мрачна слика натопена од дожд надвор од нејзиниот прозорец, Олга Кириленко – најпозната по улогата како поранешна девојка на Бонд во 2008-та година „Quantum of Solace“ и за нејзината улога со Том Круз во „Oblivion“ во 2013 година – изјави дека се чувствува болно веќе некое време.
“Јас сум болна веќе скоро една недела. Треска и замор се главните симптоми кои што ги имам”, напиша таа. „Грижете се за себе и сфатете го ова сериозно!“

Ние спроведуваме истражување на нашата фан страна за тоа како Филипче се справува со оваа криза. Доколку сакате да се произнесете тоа можете да го сторите тука!

МЕРКИ (14.3.2020)

Прочитајте на оваа тема и следново:

Директорката заболена од коронавирус уште пред една недела била пријавена од колеги на кои им се заканила со откази!

ПОВЕЌЕ ЗА ВИРУСИТЕ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА!!!

Се за КОРОНА ВИРУСОТ на пулс24 ПРОЧИТАЈТЕ ТУКА

За ВАКЦИНИТЕ на пулс24 ПОВЕЌЕ ТЕКСТОВИ ТУКА!!!

 

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.