Бонучи има нова фризура – „Каков татко, таков син“

Капитенот на Милан, Леонардо Бонучи ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со нова фризура.
Бонучи објави слика со платинесто – жолта боја на косата на својот Инстаграм, на која напиша: „Каков татко, таков син“.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.