Борец: Марина Туцаковиќ објави загрижувачка фотографија

Loading...

Марина Туцаковиќ веќе со месеци се бори против лоша болест, а неа ниту во еден момент не ја напушти оптимизмот за оздравување.
Тоа познатиот текстописец го покажа преку својот Инстаграм профил објавувајќи фотографија на која е насмеана.
-Најважно е да веруваш. И кога е најлошо, ти од себе дади го најдоброто!, напиша Туцаковиќ под фотографијата, погледнете.

loading...